Reklāmas foto pakalpojumi, juvelierizstrādājumu rotaslietas un bižutērijas dārgmetālu aksesuāru fotosesija, kataloga foto darbi izbraukumā: zelta gredzeni, kaklarotas, sudraba ķēdes, auskari, kuloni, brošas rokassprādzes un dāvanas vai aksesuāri.

Profesionāli foto pakalpojumi - profesionāls produktu fotogrāfēšanas serviss perfektā kvaitātē Jūsu interneta katalogam vai bukletam. Profesionāla izskata produktu fotogrāfija, kompozīcija Jūsu uzņēmuma reklāmas vajadzībām. Fotostudijā pieejams balts, melns, pelēks un citu krāsu foni dārgmetālu foto. Produktu foto apstrāde, fotomontāža un produktu foto apstrāde ar Photoshop. Produktu foto izbraukumā, produktu fotosesijas studija. ‎Auskari kuloni rokassprādzes gredzeni, matu sprādzes, stīpiņas un ķemmes aksesuāri piespraudes.
Radošā produktu fotogrāfija, visi produktu foto veidi izbraukuma foto studija, foto pakalpojumi, fotogrāfa pakalpojumi, foto kalendāri, fotogrāfiju izgatavošana foto pakalpojumi fotogrāfs fotografēšana izbraukumā pakalpojumi printēšana uz vietas, fotogrāfiju apstrāde datorā foto pakalpojumi. Foto reklama: produkta fotografēšana uz balta fona vai izgriešana isolated. Galerija: rotaslietas bižutērija gredzeni auskari. Reklāmas fotogrāfs - profesionāla reklāmas fotosesija un priekšmetu fotografēšana, reklāmas fotogrāfi katalogiem. Bižutērija un aksesuāri ar Swarovski kristāliem. Zelta izstrādājumi, sudraba izstrādājumi, gredzeni un citi juvelierizstrādājumi. Juvelierizstrādājumi, zelta izstrādājumi, melhiora, galda piederumi, suvenīri, metālgalantērija, pulksteņi, kaklasaišu turētājs un aproču pogas utt.

LV   RU

Juvelierizstrādājumu, dārgmetālu, rotas lietu un bižutērijas izstrādajumu fotogrāfija

Kas ietverts pakalpojumā:
• pieredzējuša pedantiska fotogrāfa darbs
• komfortabls sadarbības process
• studijas produktu fotografēšana
• izbraukuma produktu fotografēšana pie klienta
• uz neitrāla fona, speciāli iekārtotā vidē vai izgrizta bilde
• attēlu pēcapstrāde