Reklāmas fotogrāfs cenas: produktu un priekšmetu foto izbraukuma fotosesijas interneta veikalam un katalogam

Foto pakalpojumu cenas produktu fotografēšana Rīgā Liepājā Ventspilī Daugavpilī Valmierā. Reklāmas foto izbraukumā pie klienta. Ceņniki fočēšanai.

LV   RU


Reklāmas foto uzdevums ir pievērst uzmanību potenciālajiem klientiem, pircējiem vai lietotājiem, tādēļ fotogrāfs atradīs labāko veidu, kā parādīt Jūsu produktu un tā priekšrocības.


Cenu piemērs 1: vienkāršu, matētu priekšmetu fotogrāfijas

Vienkāršu, maza izmēra priekšmetu fotografēšana interneta lapām (izņemot spīdīgus iepakojumus, stikla un citus atstarojošus vai caurspīdīgus priekšmetus) uz gaiša vai tumša fona ar dabīgām ēnām bez darbietilpīgas pēcapstrādes. Pakalpojums ietver apstrādi: kadrējuma, ekspozīcijas, krāsu un asuma korekciju.
Attēlu var izgriezt un pārnest uz caurspīdīga, balta vai citas krāsas fona.
Fotogrāfija kalpo informatīviem mērķiem, lai parādītu, kā izskatās prece.
Cenu piemērs 2: caurspīdīgi, mirdzoši priekšmeti no stikla, metāla, plastikāta, ar metālisku apdruku vai spīdīgām etiķetēm

Maza izmēra priekšmetu fotografēšana interneta lapām. Priekšmeti, kas prasa vairāk laika, sarežģītāku aprīkojumu un individuālu pieeju.
Attēlu var izgriezt un pārnest uz caurspīdīga, balta vai citas krāsas fona.
Cenu piemērs 3: pudeļu un stikla izstrādājumu fotografēšana

Sevišķi atstarojoši izstrādājumi. Stikla pudelēs vienmēr atspīd apkārtēja vide: studija, tās iekārtojums un pats fotogrāfs galvenajā lomā, tādēļ šī joma ir viena no sarežģītākajām, kas prasa lielu pierdzi darbā ar studijas gaismām, neizsikstošu pacietību un radošu pieeju.
Gaismas zīmējums var būt dažāds: vienmērīgi izgaismots bez atspīdumiem, gan ar kontrolētiem atpīdumiem.
Šajā gadījumā nav viena šablona, pēc kura fotografēt, tādēļ process ir darbietilpīgs un katram izstrādājumam prasa individuālu pieeju.