Reportāžas fotogrāfija un pasākumu foto ballē, fotogrāfiju kolekcija, reprezentatīva reportāža fotoreportieris un pasākumu fotogrāfs paparaci, mazuļu fotogrāfs.

PASĀKUMU FOTOGRĀFS. Fotoreportāža un reportāžas fotogrāfija pasākumos, sporta spēlēs. Reportāžas fotogrāfija, reportāža fotopakalpojumi. Fotogrāfa pakalpojumi: jubileju fotografēšana, pasākumu fotografēšana, fotogrāfa cenas ir atbilstošas, fotogrāfs Māris paparaci. Koporatīvā balle, uzņēmumu sporta spēles. Pasākumi, kā jauna produkta prezentācija un mārketinga aktivitātes, labdarības pasākumi, svarīgu biznesa partneru vizītes, apbalvošanas ceremonijas, svinības un balles. Pasākumu foto. Ģimenes ceļojumu bildes. Visaptveroša pasākuma reportāža, kas ietver dalībnieku portretus, norises vietu un detaļas. Reportāžas fotogrāfijas var izmantot kā rakstu papildinājums prezentācijās, interneta lapās, ziņu rakstos vai daloties ar reportāžas fotogrāfijām sociālajos tīklos. Reportāžu foto - reportāžas fotogrāfs Ogrē un Rīgā.
Mazuļu fotogrāfs. Pasākumu fotogrāfs uzņem:
Korporatīvie pasākumi
Prezentācijas
Mārketinga un reklāmas aktivitātes
Privātās jubildejas
Izlaidumus
Konferences
Vecmeitu un vecpuišu ballītēs
Sporta spēlēs
Klientu dienu pasākumus
Apbalvošanas ceromonijas
Tūres
Balles
Kāzas
vizītes
kultūras un sporta pasākumi
atvērto durvju dienas
ceremonijas
Modes skate
klientu dienas
Kristības u.c.
Raimonds Bergmanis

Ballīšu, kooperatīvo pasākumu reportāžas fotogrāfa paparaci pakalpojumi, žanra fotogrāfijas

Fotografēšanas laiks pasākumos ir strikti ierobežots, tāpēc fotogrāfs labi pārzina pasākumu foto specifiku, lai fotogrāfijas sanāktu kvalitatīvas dažādos fotografēšanas apstākļos un laika rāmjos. Fotoreportāža un reportāžas fotogrāfija pasākumos. Sporta fotogrāfija, fotoreportiera pakalpojumi. Pasākuma reportāžu fotografēšana iemūžina svarīgus brīžus, reprezentatīva reportāža - fotogrāfijās būs redzamas personas tuvplānos un notikumu kopbildes. Iemūžina svarīgus notikumus kvalitatīvās fotogrāfijās un neietekmējot pasakumu norisi. Dažādu pasākumu fotografēšana: ballītes, vecmeitu un vecpuišu ballītes, prezentācijas, izstādes atklāšana, dažādas svinības, dzemdību nama svarīgie notikumi, dzimšanas dienas, kāzas un jubilejas. Foto reportāža - fotografs Māris piedāvā fotoreportāžu, prezentāciju foto, ballīšu foto, vecpuišu ballīte, vecmeitu ballīte, jubileju fotogrāfs, kristību fotogrāfs. Fotogrāfs uzņēmuma reklāmas pasākumos, prezentācijās, konferencēs, klientu dienās un citos pasākumos, diskrēts reportāžas fotogrāfs
Fotogrāfs ir nemanāms, bet visur klātesošs un visuredzošs pasākuma dalībnieks, ballīšu paparaci. Reportāžu fotografēšana – iemūžina nozīmīgus brīžus: svinības, konferences, vieslekcijas, koncerti, semināri, vizītes, gājieni, kultūras vai sporta pasākumi. Fotostāsti, ceļojumu foto un attēlu sērijas, paparacci labākie kadri operatīva notikumu fiksēšana, būt klātbūtnē un pamanīt ne tikai aktīvos, bet arī nemanāmos.

LV   RU

Reportāžas un pasākumu fotogrāfija

Pat ja mirklis notikumos ir ļoti īss, fotogrāfs Māris paspēj noķert visu, kā arī:
• tiek atspoguļota konkrēta pasākuma norise
• iemūžina nepozētus momentus, kad neviens to nepamana
• netiek aizmirsti dalībnieku portreti, norises vieta un citas detaļas
• liela pieredze reportāžas fotografēšanā, diskrēts un nemanams fotogrāfs
• iespēja saņemt labākās bildes tajā pašā dienā, lai ievietotu sociālajos mēdijos un preses relīzēs
• attēlu pēcapstrāde